Banner

Banner
PDF Print E-mail

Extrade Systems jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się usługami branży IT  specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych rozwiązaniach informatycznych,

W marcu 2009 Extrade Systems podpisało umowę z devolo AG z  Aachen – światowym liderem rozwiązań Homeplug – stając się wyłącznym przedstawicielem koncernu w Polsce.

Devolo w swojej ofercie posiada szeroką gamę urządzeń technologii HomePlug wykorzystywanych do budowy sieci teleinformatycznych bazujących na istniejących liniach przesyłowych – takich jak okablowanie elektryczne , linie telefoniczne oraz  okablowanie  TV – przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa. Oferowane rozwiązania mogą być wykorzystywane zarówno przez użytkowników domowych w trybie : plug and play  jak również przez  firmy oferujące zaawansowane usługi informatyczne .

Z uwagi na to skąd wywodzą się założyciele Extrade Systems, firma zajmuje się naprawami pogwarancyjnymi produktów MAXDATA i Belinea. Wykorzystując, wieloletnie doświadczenie wyniesione z MAXDATA powołane zostało do życia:

 

 Ogólnopolskie Centrum Serwisowe MAXDATA i Belinea.

 

EXTRADE Systems podpisało wyłączną umowę partnerską  z niemiecką firma powstałą po upadku serwisu MAXDATA GmbH  z Niemiec. Umożliwia to w pełni profesjonalną naprawę sprzętu MAXDATA i Belinea z wykorzystaniem oryginalnych komponentów producenta.


 

 


LOGO

 

 

 

Powered by Joomla!. Designed by: Joomla Template, change dns server. Valid XHTML and CSS.